Montované haly a stany
  • Stavba hál
  • Haly
  • Haly

Potrebujete kvalitné haly ako sklady, výrobné priestory alebo na vystavovanie produktov? HALTEC vám rád poradí. Na trhu v oblasti stavby hál pôsobíme ako nemecká firma už od roku 1996 a špecializujeme sa na oceľové haly, priemyselné haly, ako aj na priemyselné stany so systémovou konštrukciou.

Vzťahy so zákazníkmi sú pre nás veľmi dôležité, preto vám ponúkame spolu s našimi halami aj veľmi kvalitný servis a vysokú kvalitu:

  • Oceľové a hliníkové kostrové konštrukcie vyrábame v našej vlastnej prevádzke v Nemecku!
  • Naše haly si máte možnosť nielen kúpiť, ale aj vziať na lízing alebo prenajať – ideálne pri krátkej potrebe väčšieho priestoru.!
  • Poskytujeme krátke montážne a dodacie lehoty – vďaka vysokému stupňu prefabrikácie našich systémových hál!

Zistite viac o halách od spol. HALTEC

Veľkokapacitné stany

Či už prezentujete podnik v rámci „dňa otvorených dverí“, alebo organizujete letnú slávnosť – s peknými slávnostnými stanmi a párty stanmi, pôsobivými pagodami a stanovými prístreškami na seba určite pritiahnete pozornosť. Ponúkame vysokokvalitné podlahy, vyvažovacie systémy, elegantné osvetlenia, individuálne vybavenie, ako aj rozsiahle zariadenie stanov.

Zistite viac o párty stanoch a veľkokapacitných stanoch od spol. HALTEC

 

Profitujte z vynikajúceho servisu spol. HALTEC. Naši kompetentní zamestnanci vám radi poradia vo všetkých otázkach týkajúcich sa stavby haly alebo párty stanov a veľkokapacitných stanov. Radi vás podporíme pri plánovaní, koncipovaní a konštrukcii vašej haly alebo stanového systému. Informujte sa o našich produktoch teraz!