Profil spoločnosti

Ako expert na stavbu hál a stanové systémy prenikáme na nové medzinárodné teritóriá a súčasne zostávame blízko pri našich zákazníkoch.

 

Náš základ – flexibilita, pokrok a poctivosť

Už od roku 1996 sa ako majiteľom riadený podnik s našimi inovatívnymi halami a stanmi, ako aj vysokou flexibilitou staráme o rýchle riešenia pre našich zákazníkov. Pritom sú tímový duch a poctivosť, ako časti podnikovej kultúry, dôležitým stavebným prvkom nášho úspechu. Výsledok: Koncern s neustále rastúcim počtom pobočiek v rámci Európy, s celoeurópskou distribučnou sieťou a motivovanými zamestnancami.

Pre všetky vaše požiadavky – aj vtedy, ak rastú

Zastrešíme každé vaše želanie. Napríklad: Na výrobu potrebujete súrne oceľové haly so žeriavovou dráhou . Krátkodobé rozšírenie jednej haly na rozšírenie skladovacej plochy. Mobilné stanové systémy ako dočasné predajné plochy. Alebo celé stanové mesto pre gigantické podujatie. Všade tam, kde potrebujete rýchlo vytvoriť priestor, vám ponúkame vhodný produkt. Pritom sú každá hala a každý stan individuálne prispôsobené vašim želaniam. Rovnako aj pri financovaní sa zameriavame na potreby zákazníka – ponúkame možnosť nákupu, prenájmu a lízingu.

Naše know-how vás presvedčí – už pri prvom rozhovore

Dlhoročné skúsenosti kombinované s novými myšlienkami – túto spoľahlivú kombináciu si prinášame so sebou, keď s vami intenzívne komunikujeme o vašej stavbe haly. Pretože rozsiahle poradenstvo je pre nás dôležité. Rovnako ako neustály vývoj našich produktov. Aby na konci stála hala presne podľa vašich požiadaviek a aby kvalita dodržala to, čo sľubuje. Rýchla realizácia projektu je umožnená systémovou konštrukciou s prefabrikovanými dielmi, našimi rozsiahlymi skladovými zásobami, premyslenou logistikou a skúsenými montážnymi špecialistami.

Kvalita, ktorá hovorí sama za seba – a ktorej rozumejú vo všetkých jazykoch

Made by HALTEC, s vysokými nárokmi. Podľa tohto štandardu vyvíjajú naši inžinieri naše produkty, ktoré následne vyrábame vo vlastnom závode. Skúsenými zamestnancami, z veľmi kvalitných materiálov a prirodzene pri dodržaní termínov. Vďaka našej orientácii na kvalitu dosahujeme spoľahlivosť, ktorá sa odlišuje od konkurencie a ktorú si vážia klienti po celom svete.